Apollo Tyres na pierwszy montaż do Fendta Vario 700

Data publikacji:

Opony Vredestein VF Traxion Optimall firmy Apollo Tyres zostały wybrane przez koncern AGCO jako oryginalne wyposażenie (OE) dla nowej gamy ciągników Fendt 700 7. generacji. Ciągniki Fendt Vario 720, 722, 724, 726 i 728 można zamawiać z zestawem opon VF 710/70 R 42 i VF 600/70 R 30 Traxion Optimall, a wkrótce oferowane będą również dodatkowe rozmiary.

Jakie argumenty przesądziły o nawiązaniu tej współpracy? W modelu Vredestein Traxion zastosowano zakrzywiony kształt klocków bieżnika z większą ilością gumy w środku profilu, co zapewnia optymalny komfort oraz wysoką odporność na zużycie. Klocki bieżnika rozchodzą się w stronę barków opony, aby zapewnić dodatkową przyczepność i bardzo dobre właściwości samoczyszczące na polu. Z kolei zastosowanie technologii F+ firmy Vredestein w oponach VF (Very High Flexion) zapewnia, że nawet podczas prac wymagających dużej przyczepności mogą być one eksploatowane przy niskim ciśnieniu. Katalog opon VF obejmuje obecnie 27 rozmiarów dla ciągników o mocy od 100 do 450 KM. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.