[ATR] Aktualności Amazonerozsiewacze nawozów

Aplikacja mySpreader od Amazone

Data publikacji:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pakiet All-in-One zapewnia doskonałe ustawienia rozsiewacza i składa się z bazy danych nawozów, cyfrowego mobilnego stanowiska pomiarowego EasyCheck oraz aplikacji EasyMix do mieszanek nawozów.

Aplikacja mySpreader od Amazone łączy w sobie trzy funkcje aplikacji do rozsiewaczy nawozów Amazone. Intuicyjna obsługa i komfortowe ustawianie rozsiewacza nawozów są największą zaletą koncepcji All-in-One. Aplikacja do rozsiewu nawozów umożliwia łatwe i zdalne ustawianie rozsiewaczy Amazone, w zależności od typu maszyny, szerokości roboczej, rodzaju nawozu i dawki rozsiewu, bezpośrednio na polu. Dzięki wielu próbką nawozów przesyłanym co roku przez rolników, dostawców i producentów nawozów, aplikacja jest zawsze aktualna, a użytkownik otrzymuje zawsze aktualne informacje na temat rodzajów nawozów na początku każdego sezonu. Specjalna funkcja aplikacji mySpreader: Użytkownik może wyszukiwać nawozy, np. przez podanie nazwy nawozu, składu nawozu, wielkości granul lub gęstości objętościowej nawozu.

Dodatkowym elementem aplikacji mySpreader jest cyfrowe mobilne stanowisko pomiarowe EasyCheck. Podczas tego pomiaru maty są umieszczane na polu w określonych odstępach , dokonuje się rozsiewu nawozu, a następnie są fotografowane. Następnie EasyCheck określa stopień pokrycia mat. Na podstawie tych wartości aplikacja proponuje użytkownikowi ewentualne zmiany w ustawieniu rozsiewacza nawozu Amazone dla polepszenia rozdziału poprzecznego nawozu i w ten sposób zoptymalizować prowadzenie uprawy.

Aplikację mySpreader uzupełnia aplikacja EasyMix, która określa zalecenia dotyczące ustawień dla mieszanek nawozów. Często różne nawozy są mieszane ze sobą, aby zaoszczędzić na przejazdach i zredukować koszty eksploatacji urządzeń. Zwykle jest to nawożenie zorientowane na zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jeśli jednak składniki mieszanki mają różne właściwości, dokładny wysiew jest trudniejszy, zwłaszcza w miarę zwiększania się szerokości roboczej. EasyMix określa najlepszy możliwy kompromis dla różnych mieszanek i sugeruje prawidłowe wartości nastawcze dla rozsiewaczy ZA-TS i ZG-TS.

Nowa aplikacja Amazone mySpreader łączy w sobie wszystkie zalety naszych aplikacji, aby móc wykorzystać efekt synergii. Aplikacja mySpreader jest dostępna za darmo w App Store i można ją pobrać na smartfony z systemem operacyjnym Android 7 oraz iOS 11.

Specjalną funkcją urządzenia mySpreader Connect jest adapter Bluetooth i aktywacja licencji dla maszyn ISOBUS. Za pomocą interfejsu wszystkie wartości nastawcze rozsiewacza można przenosić z aplikacji mySpreader do rozsiewacza nawozów Amazone, po czym następuje automatyczne ustawienie. Pozwala to zaoszczędzić czas, uniknąć błędów w ustawieniach, a jednocześnie jest bardzo wygodne.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.