[ATR] Aktualności APH Group Polskakubota

APH Group Polska z Kubotą w ofercie

Data publikacji:
APH Group Polska z Kubotą w ofercie

Spółka APH Group Polska została oficjalnym dilerem marki Kubota w województwie kujawsko-pomorskim. Oznacza to wprowadzenie do oferty zarówno maszyn rolniczych jak i komunalnych japońskiego koncernu.

Rozszerzenie portfolio o produkty Kubota ma przede wszystkim na celu wzmocnienie pozycji APH Group na rynku polskim. Posiadająca własne oddziały w 10 krajach łirma APH Group, założona w 1997 r. i działająca w Polsce od 2007 r., posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu i serwisowaniu szerokiej gamy sprzętu dla profesjonalistów zajmujących się uprawą zbóż, ziemniaków i warzyw, a także nawadniania. 

Nominacja APH Group Polska na dilera Kubota zaowocowała decyzją spółki o zmianie lokalizacji i przeniesieniu się do większej siedziby w Łysomicach, przy drodze krajowej nr 91 z Torunia do Gdańska. Oprócz nowej głównej siedziby spółka APH Group Polska otworzyła również oddział w województwie dolnośląskim, który znajduje się w Sadkowie pod Wrocławiem. Regionalnym dyrektorem sprzedaży, serwisu i wsparcia dla klientów w południowej Polsce, z innym niż Kubota sprzętem APH Group został Bartłomiej Ciupik.

APH Group Polska zapowiada, iż będzie wystawiać się na targach Agro Show w Bednarach, a także zorganizuje wielkie otwarcie i dni otwarte w siedzibie w Łysomicach.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.