Aktualności

Antonio Carraro w grupie Maschio-Polo

Data publikacji:

Jak poinformowała firma Antonio Carraro, grupa Maschio-Polo porozumiała się z nią w kwestii przejęcia wszystkich udziałów włoskiego producenta traktorów specjalistycznych. 

    Antonio Carraro w grupie Maschio-Polo

Grupa Maschio-Polo, działająca w branży poligraficznej i wydawniczej, a także w uprawie winorośli (doskonale znana marka Prosecco) i gastronomii, już od 2016 r. posiada udziały w Antonio Carraro i nie jest w żaden sposób powiązana z producentem maszyn rolniczych - firmą Maschio Gaspardo. 

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Campodarsego zatrudnia ponad 500 pracowników i produkuje specjalistyczne traktory, co pozwoliło jej osiągnąć w 2021 r. obrót w wysokości 124 mln euro, przy czym zysk netto wyniósł ponad 5 mln euro. Włoska prasa donosi, iż od czasu powstania grupy Maschio-Polo w firmę zainwestowano już ponad 20 mln euro. Oznacza to, iż Marcello Carraro, jeden z synów założyciela firmy - Antonio, obecnie odpowiedzialny za nią, będzie trzymał rodzinny sztandar wysoko uniesiony. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.