[ATR] Technika Annaburger

Annaburger - Dwa w jednym

Data publikacji:

Firma Annaburger rozszerzyła ofertę o uniwersalną maszynę będącą jednocześnie przyczepą objętościową i rozrzutnikiem obornika. Mowa o modelu HTS 22.07 Teleliner, który zbudowany został na bazie uniwersalnego rozrzutnika obornika HTS 22.04.

Maszyna jako przyczepa może być z powodzeniem wykorzystywana do transportu sieczki z kukurydzy oraz zielonki (pojemność 19 m³). Dzięki hydraulicznie regulowanym burtom możliwe jest zwiększenie objętości skrzyni, dzięki czemu można ją lepiej dopasować do przewożonego materiału. Z kolei rozrzutnik obornika sprawdza się również w pracy z kompostem lub wapnem. Adapter rozrzutnika składa się z trzech poziomych wałków i dwóch talerzy rozrzucających. Materiał przesuwany jest przenośnikiem podłogowym z napędem hydraulicznym (wymagany przepływ oleju to około 80 l/min).  Zapotrzebowanie na moc ciągnika oscyluje w granicach 180 KM.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.