[ATR] Technika Annaburger

Annaburger - Asenizacyjne do transportu

Data publikacji:

Firma Annaburger dostarcza kompleksowe rozwiązania zarówno w zakresie transportu, jak i prac polowych związanych z aplikacją gnojowicy.

W zależności od wielkości produkcji można wybrać rozwiązania przeznaczone typowo do transportu np. jako naczepy na ciągnik siodłowy, które mogą zostać podłączone poprzez system dokujący do kontenera polowego. Dostępny jest także system adapterów do wozów asenizacyjnych w postaci grubera, talerzy glebowych lub węży wleczonych, obsługiwanych za pomocą zintegrowanych z pojazdem systemów sterujących do aplikacji doglebowej gnojowicy. Uniwersalność rozwiązań firmy Annaburger gwarantuje, że jeden terminal sterujący pozwala podłączać różne urządzenia. Istnieje także możliwość instalacji systemu GPS, który umożliwia nawożenie pola zgodnie z jego elektroniczną mapą zasobności. Rozwiązania łączone Annaburger pozwalają uzyskać dużą wydajność w pracy dla dużych gospodarstw.

Z tworzywa sztucznego

Wozy asenizacyjne próżniowe z serii 27 mają pojemność od 10 do 27 m³. Są to wozy ciągnione, osadzone na 2 lub 3 osiach i wymagają 35 kW mocy WOM. Beczki wozów firmy Annaburger wykonane są z tworzywa sztucznego zgodnie z normą DIN EN10204 i są osadzone  na ramach nośnych wykonanych z wysoko wytrzymałej stali. Zbiorniki z tworzywa sztucznego zapewniają lekką. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 24/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.