[ATR] Nowości 365FarmNet

Analiza składników pokarmowych na platformie 365FarmNet

Data publikacji:

Firma 365FarmNet wprowadza nową funkcjonalność do swojego systemu zarządzania gospodarstwem. Jest nim moduł umożliwiający szybki podgląd i analizę nawożenia przeprowadzonego na danym polu.

Za pomocą nowego rozwiązania można zobaczyć dokładnie, jakie składniki pokarmowe i w jakich ilościach zostały podane roślinom na danym polu, jaki był koszt nawożenia w danym sezonie na poszczególnych polach lub w całej uprawie. Poza tym do modułu nie trzeba wprowadzać żadnych dodatkowych danych, ponieważ wykorzystuje on informacje dodane podczas dokumentowania zabiegu nawożenia.
Dotychczas analizy dotyczące składników pokarmowych można było eksportować m.in. do formatu PDF. Od teraz istnieje możliwość ich pobrania również w formacie CSV, co umożliwia sporządzanie rolnikom indywidualnych analiz za pomocą zewnętrznych narzędzi, jak np. Excel. Nowy moduł jest dostępny bezpłatnie na platformie 365FarmNet.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.