Nowości

Amazone - Więcej pługów obracalnych Cayros

Data publikacji:

Na bieżący sezon firma Amazone przygotowała bogatszą ofertę zawieszanych pługów obracalnych Cayros. Zaprezentowaną z końcem 2016 roku rodzinę uzupełniły kolejne, mniejsze modele oraz wersje z nowymi opcjami wyposażenia.

Do serii Cayros M obejmującej dotychczas pługi 3- i 4-skibowe dołączyły modele z dwoma korpusami, które mogą współpracować także z mniejszymi ciągnikami o mocy od ok. 37 kW/50 KM. Z kolei w seriach Cayros XM i XMS (3 do 5 korpusów) dostępne są obecnie również wersje 3-skibowe, zarówno z mechaniczną skokową, jak i hydrauliczną bezstopniową regulacją szerokości roboczej. W ten sposób oferta obejmuje kompletny program pługów 3-skibowych dedykowanych na średnie i trudne warunki glebowe.

Korpus dokręcany

Poza tym pługi Cayros w wersjach od 2- do 5-skibowych mogą być teraz wyposażone w ramę rozszerzaną, z dołączanym dodatkowym modułem, zamiast ramy jednolitej. Dzięki temu po zakupie ciągnika o większej mocy lub w lżejszych warunkach glebowych pług można doposażyć w dodatkowy korpus za pomocą specjalnego zestawu montażowego. Oczywiście pługi są również dostarczane z już fabrycznie zamontowanym dodatkowym korpusem, np. w wersji 3+1 lub 4+1, co pozwala z kolei wykonać adaptację w drugim kierunku - do lżejszego ciągnika lub cięższych warunków orki. Aby zapewnić odpowiednią sztywność i wytrzymałość konstrukcji. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 10/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.