[ATR] Aktualności Amazone

Amazone/Grimme - gotowi na Agritechnikę

Data publikacji:
maszyna
oranie pola
oranie
żniwa
pole
ciągnik
maszyna rolnicza
maszyna rolnicza
maszyna rolnicza
człowiek
maszyna rolnicza

Na długiej liście czołowych producentów techniki rolniczej przygotowujących z wielką pieczołowitością premiery całej gamy swoich produktów podczas targów Agritechnica w Hanowerze, nie brak i takich, którzy ostatnie tygodnie przed tą wystawą wykorzystują do ekskluzywnej prezentacji nowości. Tą drogą poszły także firmy Amazone i Grimme, które w dniach 4-5 września pod Cloppenburgiem w północnych Niemczech zaprezentowały nowinki przygotowane na najbliższy sezon. Przybliżymy je Państwu w najbliższych wydaniach atr express.

Grimme zaprezentuje na listopadowej Agritechnice m.in. nowy 4-rzędowy kombajn do ziemniaków Ventor 4150 (nagrodzony srebrnym medalem Agritechniki 2017), z 15-tonowym zbiornikiem przeładunkowym, charakteryzujący się brakiem kół przed zespołem wyorującym, bardzo dobrą zwrotnością i wysokim komfortem.
Jeśli chodzi o Amazone, to po przejęciu produkcji pługów Vogel & Noot firma rozwija i ten segment produktów. Nową propozycją w tym zakresie jest pług obracalny Hector (6-8 korpusów), przewidziany do współpracy z ciągnikami o mocy do 350 KM. Z mody nie wychodzą także agregaty uprawowo-siewne z mechanicznymi siewnikami nadbudowanymi. Dowodem tego jest nowa propozycja w postaci siewnika Cataya 3000 Special wyposażonego w skrzynię o pojemności 650 l, którą można zwiększyć do 850 l.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.