Aktualności

Amazone AidPack gotowy na wszystko

Data publikacji:

Wraz z nowymi zestawami AidPack firma Amazone oferuje w poręcznej walizce z tworzywa sztucznego niezbędne części zamienne i zużywalne do opryskiwaczy tej marki. Zestawy części są dostępne w trzech wariantach, zależnie od armatury i układu sterowania rozpylaczami.

    Amazone AidPack gotowy na wszystko

Dla opryskiwaczy Amazone z elektrycznie sterowanymi zaworami sekcji szerokości TG, systemami sterowania AmaSwitch i AmaSelect, każdy z zestawów zawiera odpowiednie części, takie jak korpusy rozpylaczy, membrany i uszczelki O-ring. Wytrzymałe walizki z tworzywa sztucznego chronią wszystkie znajdujące się w nich części przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Dzięki walizce AidPack użytkownik ma zawsze pod ręką potrzebne części. Niezależnie od czasu ich użytkowania można je szybko wymienić podczas pracy, także bezpośrednio na polu, w dowolnym miejscu i czasie. Ułatwia to pracę operatora, co wpływa pozytywnie na terminowość stosowania środków ochrony roślin.

Pakiety AidPack można zamawiać bezpośrednio z nowym opryskiwaczem Amazone, choć możliwe jest również doposażenie już eksploatowanej maszyny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.