Alö - Nowa fabryka w Chinach

Alö - Nowa fabryka w Chinach

Firma Alö, jeden z wiodących światowych producentów ładowaczy czołowych i narzędzi roboczych do tego typu maszyn, uruchomiła nową fabrykę w Chinach. Jest ona odległa o mniej niż 4 h od największego portu świata (Szanghaj) i o mniej niż 1 h od czwartego pod względem wielkości portu w Ningbo.

Nowy zakład produkcyjny ma powierzchnię produkcyjną wynoszącą prawie 22,2 tys. m² i biurową 1750 m² - stara fabryka była o połowę mniejsza. – Z nową fabryką będziemy w stanie podwoić naszą produkcję narzędzi zawieszanych i gwałtownie zwiększyć produkcję ładowaczy – mówi Niklas Aström, prezes firmy Alö.
Zdecydowana większość procesów spawalniczych odbywa się w 10 zautomatyzowanych gniazdach roboczych. Sercem nowego zakładu jest jednak całkowicie nowa i w pełni zautomatyzowana malarnia do malowania proszkowego, której wydajność jest dwa razy wyższa niż poprzedniej linii malarskiej. Dzięki temu Alö chce spełniać te same wymagania dotyczące zapobiegania korozji, jak te obowiązujące w przemyśle samochodowym.

fot.firmowe

GA

Reklama
Powiązane artykuły