Alliance Tire Group - Dostosowane do wielu potrzeb

Data publikacji:

Firma ATG, renomowany producent opon dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa oraz przeładunku materiałów, konsekwentnie stawia na wysokiej jakości ogumienie o ulepszonych parametrach. Zalety te doceniają również klienci na rynku polskim, o czym w rozmowie z redakcją atr express mówi Jerzy Kałucki, dyrektor techniczny Alliance Tire Europe, prezentujący szeroką gamę opon podczas wrześniowych targów Agro Show w podpoznańskich Bednarach.

Na początek proszę choć w kilku zdaniach przybliżyć przedmiot działania i aktualną pozycję rynkową Państwa firmy.
Firma Alliance Tire Group powstała w 1950 r. i od prawie 70 lat specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek opon dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa, przemysłu i robót ziemnych, sprzedawanych pod trzema markami - Alliance, Galaxy i Primex. Oferujemy pełen zakres produktów - około 2500 pozycji cennikowych w 9 różnych grupach asortymentowych - dostępnych dla klientów w 120 krajach na całym świecie. ATG od 2016 r. należy do Yokohama Group.
W przypadku opon Agro możemy pochwalić się bardzo mocną pozycją rynkową - plasujemy się na poziomie 10-proc. udziału w wymagającym rynku europejskim. W ostatnim czasie ATG rozwija również bardzo intensywnie swoją obecność w sektorze opon przemysłowych, w tym przypadku głównie za sprawą marki Galaxy, dostępnej również w pewnym zakresie w segmencie opon dla rolnictwa. Marka Galaxy to wysokiej jakości opony zaprojektowane specjalnie do zastosowań budowlanych, przemysłowych i przeładunku materiałów.

Skoro mówi Pan o bogatym asortymencie w Państwa ofercie, proszę przybliżyć zalety oferowanego ogumienia dedykowanego dla rolnictwa.
Opony Alliance i Galaxy oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny i zapewniają użytkownikom niezwykle wysoką niezawodność przy bardzo niskim współczynniku zużycia. Nasze znakomite opony o bardzo dobrych osiągach prezentujemy chociażby podczas targów Agro Show, które choć dedykowane przede wszystkim dla branży rolniczej - stanowią doskonałą okazję do pokazania innych bardzo ciekawych produktów. W Bednarach segment rolniczy reprezentowały m.in. flotacyjne opony radialne A380 i opony Very High Flexion A372 VF. Alliance 380 to opona flotacyjna o. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 23/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.