[ATR] Nowości

Alliance - nowa szybkobieżna opona

Data publikacji:

Alliance 128 to nowa opona do przyczep rolniczych, rozrzutników obornika i pras. Innowacyjny wzór bieżnika charakteryzują: krawędzie wypustów zapewniające dużą przyczepność, klocki środkowego żebra umożliwiające płynną jazdę i niski opór toczenia oraz zaokrąglone krawędzie dla skutecznej ochrony gleby.

W celu spełnienia rosnących wymagań nowoczesnych maszyn i procesów rolniczych, zespół ATG pracujący nad innowacjami w technologii produkcji opon współpracował z firma Claas w Bad Salgau. Zwrócono szczególną uwagę na wymagania dotyczące wydajności, produktywności, ochrony gleby i czasu eksploatacji opon. 

Do zastosowań na drodze i w terenie: Opona 128 HS

Szybkobieżna opona flotacyjna 128 jest dostępna w rozmiarze 800/35-22,5 LI 162B i nadaje się do zadań i zastosowań rolniczych wymagających dużej prędkości zarówno na drodze, jak i w terenie. 
W przypadku sprzętu takiego jak rozrzutniki obornika, operatorzy docenią również wygodną, cichą i płynną jazdę dzięki oponie flotacyjnej 128 HS. Ponadto krawędzie wypustów tej opony zapewniają lepszą nośność, niewielki poślizg i w konsekwencji dużą przyczepność, natomiast klocki na środku bieżnika gwarantują niski opór toczenia zarówno na drodze, jak i w terenie, oszczędzając tym samym paliwo i zmniejszając koszty eksploatacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.