Technika

Agrotex - Solidny partner

Data publikacji:

Firma Agrotex z siedzibą w m. Kostry na Lubelszczyźnie jest znana nie tylko z kompleksowej oferty części zamiennych. Oferuje bowiem również produkty spod znaku Zetor czy Belarus - działalność w tym zakresie ułatwia uruchomione na początku br. Centrum Rolniczo-Techniczne w Gutowie Wielkim koło Wrześni (Wielkopolska) - znaleźć tam można nie tylko pełen asortyment części, ale także nowe ciągniki marki Belarus.

Jesteśmy głównym dilerem i dystrybutorem holdingu Minsk Tractor Works w Polsce. Naszym priorytetem jest zaopatrywanie sklepów rolniczych, a zarazem rolników i przedsiębiorców w kompleksową ofertę oryginalnych części zamiennych. Podpisując tak bardzo ważną dla nas umowę partnerską z holdingiem Minsk Tractor Works, chcieliśmy również zapewnić naszym klientom przede wszystkim stuprocentową pewność, że otrzymują oryginalne części zamienne oraz regularne dostawy, co gwarantuje ciągłość zaopatrzenia. Dzięki umowie partnerskiej i bezpośrednim zakupom w fabrykach holdingu omijamy pośredników, co zapewnia nam najbardziej konkurencyjne ceny na rynku – wyjaśnia Patryk Goździk, dyrektor marketingu w firmie Agrotex. – Oferujemy profesjonalnych i wyszkolonych handlowców, którzy pomogą w kwestiach informacyjnych oraz technicznych. Mamy pełen wgląd techniczny. Dysponujemy katalogami oraz schematami technicznymi, które zostały nam udostępnione przez Minsk Tractor Works - dodaje.
Oferta firmy Agrotex obejmuje sprzedaż ciągników Zetor (na terenie woj. lubelskiego) i Belarus (z lokalizacji w Wielkopolsce), a także oryginalne. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.