[ATR] Aktualności Deutz-FahrAgrotechnika 

Agrotechnika nowym diler Deutz-Fahr na Wschodzie

Data publikacji:
Agrotechnika nowym diler Deutz-Fahr na Wschodzie

Sieć dilerska marki Deutz-Fahr w Polsce to 22 firmy. Razem z oddziałami jest to sieć dystrybucyjna obejmująca łącznie 49 punktów handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od początku lipca w skład tej struktury wchodzi również firma P.U.H. Agrotechnika z siedzibą w Ciciborze Dużym koło Białej Podlaskiej w woj. lubelskim.

Firma Agrotechnika specjalizuje się w dystrybucji maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych, części zamiennych oraz płynów eksploatacyjnych. Oferta należącej do Krzysztota Laszuka firmy skierowana jest do gospodarstw rolnych i specjalistycznych przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni.

Firma zapewnia kompleksowe wyposażenie gospodarstw we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności. Jej dużym atutem jest bez wątpienia profesjonalna kadra mogąca pochwalić się profesjonalną wiedzą i umiejętnościami zdobytymi dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi markami - do niedawna głównym dostawcą firmy Agrotechnika był koncern John Deere.

– Ciągniki rolnicze i kombajny zbożowe marki Deutz-Fahr uzupełnią ofertę firmy i pozwolą zaoferować klientom kompleksową paletę maszyn. Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie głównej w Ciciborze Dużym. Firma prowadzi także oddział w Łukowie. Wkrótce do dyspozycji klientów oddany zostanie nowy punkt w Siemiatyczach. Korzystając z doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn

– mówi Krzysztof Laszuk, właściciel firmy Agrotechnika.

Nowy diler będzie operował na styku województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.