[ATR] Aktualności Agrotech Kielce

Agrotech Kielce - Kryzysu nie widać

Data publikacji:

Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej połączona z Targami Las-Expo w Kielcach dobiegła końca. W tym roku około 750 firm z 25 krajów zaprezentowało swoje produkty na 66 tys. m² - według organizatorów Agrotech odwiedziło 75 tys. zwiedzających.

Targi Agrotech cieszą się rosnącą popularnością wśród rolników, którzy mogą zapoznać się na nich z nowymi trendami w technice rolniczej. Choć Agrotech ma wymiar międzynarodowy, organizowany jest przede wszystkim z myślą o rolnikach z Polski południowo-wschodniej. Dla wielu z nich Kielce są idealną lokalizacją, zwłaszcza gdy pogoda w przysłowiową „kratkę” nie zachęcała do podejmowania prac polowych. Spośród parady tegorocznych nowości warto było z bliska przyjrzeć się zwłaszcza ciągnikom i maszynom nagrodzonym w kategorii najlepszy produkt targów Agrotech. A w tym gronie były przecież m.in.: kombajn New Holland CX680, ciągnik Fendt 516 Vario, maszyna do zbierania kamieni Husarya SCS-100, opryskiwacz Krukowiak 4200.30/Alu Goliat, czujnik AgXtend SoilXplorer (wszystkie złote medale), a także zestaw kosiarek Fendt Slicer 911 TL, agregat Horsch Terrano 4FX czy wóz asenizacyjny Rexager HV 18 firmy Meprozet Kościan.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.