Aktualności

Agroperfekt/Valtra Smart Tour w stadninie

Data publikacji:

Piąta edycja europejskiego cyklu „Valtra Smart Tour” we wrześniu ponownie zawitała do Polski. Ostatni z cyklu czterech pokazów, które odwiedziło łącznie ponad 500 osób, odbył się 12 września - przy udziale firmy Agroperfekt z Kisielic, w gospodarstwie rolnym należącym do Stadniny Koni Rzeczna koło Pasłęka w Warmińsko-Mazurskiem, w którym uczestniczyła również redakcja atr express.

W całej trasie uczestniczyło łącznie 6 ciągników najnowszej generacji, w tym po 2 z serii N i T oraz po jednym z serii A (ciągnik A1114 MH4 Unlimited, wyposażony w TUZ, WOM i charakterystyczne czarne felgi) i S (model S274), którym towarzyszyły maszyny poszczególnych dilerów - w przypadku pokazu współorganizowanego przez Agroperfekt był to sprzęt uprawowy Pöttinger i Väderstad, a także produkty innych marek, takich jak JCB, McHale czy Joskin.
Wiele uwagi poświęcono zaprezentowaniu zaawansowanych technologii inteligentnego rolnictwa. W związku z tym dodatkowo omówiono podłokietnik Valtra SmartTouch, nawigację (z dokładnością do 2 cm) czy telemetrię Valtra Connect, która została oficjalnie wprowadzona do ciągników z serii N i T z podłokietnikiem SmartTouch, a w modelach z serii A i S pojawi się do końca tego roku. Uczestnicy pokazu mieli rzecz jasna możliwość odbycia jazd próbnych ciągnikami przy asyście specjalistów Valtry.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.