[ATR] Aktualności agromasz

Agromasz - Jubileusz w Rzekuniu

Data publikacji:

Swój niebagatelny jubileusz obchodziła firma Agromasz z siedzibą w Rzekuniu na Północnym Mazowszu. W dniu 25 września mocno osadzonemu na rynku lokalnym przedsiębiorstwu „stuknęło” już bowiem 35 lat.

Dziś Agromasz, jak podkreśla Kazimierz Wiszowaty, założyciel i obecny dyrektor, to firma działająca na wielu rynkach i posiadająca wiele filarów działalności - od sprzedaży maszyn rolniczych i części zamiennych, poprzez sieć marketów budowlano-montażowych, na działalności deweloperskiej kończąc. W uroczystości wzięło udział ponad 400 gości - przedstawiciele władzy lokalnej, producenci maszyn rolniczych, dostawcy materiałów budowlanych, dilerzy maszyn rolniczych, członkowie rady nadzorczej, pracownicy spółki oraz reprezentanci rolników z terenu działania spółki.
– Jest mi niezmiernie miło przywitać tak wielu znakomitych gości i naszych pracowników. Dla mnie najważniejsze jest, że jesteśmy tutaj wszyscy razem podczas tego jubileuszu. Przed dzisiejszym wystąpieniem zastanawiałem się, co mógłbym powiedzieć o początkach funkcjonowania firmy, kiedy w momencie jej zakładania miałem 4 lata – zauważył w swym wystąpieniu Krzysztof Wiszowaty, syn założyciela i prezes zarządu spółki Agromasz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.