[ATR] Aktualności Deutz-Fahr

Agromarket Jaryszki - Najważniejsi są ludzie

Data publikacji:

Takich partnerów handlowych jak firma Agromarket Jaryszki mógłby pozazdrościć koncernowi Same Deutz-Fahr niejeden producent maszyn. Działające od roku 1993 rodzinne przedsiębiorstwo z Wielkopolski regularnie plasuje się w czołówce dystrybutorów ciągników i kombajnów zbożowych Deutz-Fahr. Ostatnio dorzuciło kolejny tytuł „Dilera Roku”, zajmując za rok 2017 pierwsze miejsce w sprzedaży kombajnów oraz drugie w sprzedaży ciągników. O wieloletniej współpracy z SDF, bieżącej działalności, receptach na sukces i zamierzeniach, z Ewą Skrzypczak, współwłaścicielką Agromarketu, rozmawia Tomasz Kujawski.

 

Związek Państwa firmy z Same Deutz-Fahr sięga roku 2000, a pierwszym produktem w ofercie były ciągniki Lamborghini, do których z czasem dołączyły maszyny Deutz-Fahr, lokujące się od kilku lat w czołówce sprzedaży. Jaki jest bilans 18 lat współpracy z koncernem SDF?
Na początku podpisaliśmy umowę na markę Lamborghini, wówczas jeszcze mało znaną i kojarzoną bardziej z samochodami, a Deutz-Fahr wszedł dopiero w roku 2005. Jeśli chodzi o liczby, opieramy się na tym, co podaje koncern SDF, który prowadzi takie statystki (o ile pamiętam) od roku 2002, więc „uciekają” nam dwa lata. Prawdę powiedziawszy były one jednak jeszcze dość słabe, co w połączeniu z oryginalnością marki Lamborghini skutkowało stosunkowo niską sprzedażą. Pamiętam, że w pierwszym roku sprzedaliśmy raptem 17 ciągników. Natomiast do końca ub. roku, sumując cały okres współpracy z koncernem Same Deutz-Fahr  Polska, przekroczyliśmy poziom 2000 sztuk ciągników. Kombajnów  zbożowych sprzedaliśmy w sumie około setki. No i oczywiście maszyny całej linii do zbioru zielonek, a także będące w ofercie koncernu ładowarki teleskopowe Deutz-Fahr, ale w tym wypadku trudno mi podać jakieś miarodajne liczby....

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 15/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.