Wywiady Aktualności

Agromarket. Części jednym z filarów biznesu

Data publikacji:

Firma Agromarket z siedzibą w podpoznańskich Jaryszkach to nie tylko jeden z czołowych dilerów maszyn rolniczych w Polsce. Z powodzeniem rozwija bowiem swoją działalność w innych obszarach rynku, o czym w rozmowie z redakcją atr express mówi Mirosław Skrzypczak, prezes zarządu Agromarket.

    Mirosław Skrzypczak,  prezes zarządu Agromarket.

    Mirosław Skrzypczak, prezes zarządu Agromarket.

Jaka jest obecnie oferta firmy Agromarket Jaryszki w zakresie części zamiennych?

W zakresie części zamiennych firma Agromarket oferuje części do maszyn oraz ciągników rolniczych. Jest to bardzo szeroki asortyment, obejmujący części maszyn i ciągników krajowej produkcji oraz pochodzących z importu. Całość stoku części obejmuje kilkadziesiąt tysięcy pozycji, które wykazują odpowiednią rotację sprzedaży. Poza tym rozszerzamy naszą ofertę o pozycję, które odpowiadają bieżącym potrzebom naszych klientów, jak np. ubrania robocze, wszelkiego typu baterie alkaliczne, itp.

Firma Agromarket dostarcza też części na pierwszy montaż. Proszę przybliżyć działalność w tym zakresie.

Od wielu lat dostarczamy również do wielu firm produkujących maszyny rolnicze szereg części i podzespołów na tzw. pierwszy montaż. Są to części o najwyższej jakości, z uwzględnieniem jednocześnie optymalnej ceny i precyzyjnych terminów dostaw. Dla wielu z tych firm jesteśmy również partnerem biznesowym w pełnym tego słowa znaczeniu, gdyż odbieramy finalny produkt w postaci gotowej maszyny, który sprzedajemy naszym klientom.

Dostarczacie Państwo np. kompletne koła do maszyn rolniczych. Czy tak wyposażone maszyny są później sprzedawane przez Agromarket? Jak wyglądają wtedy rozliczenia pomiędzy producentem a dilerem?

Dostawa kompletnych kół do wspomnianych naszych partnerów biznesowych jest znaczącą pozycją w ogólnym obrocie działu części zamiennych i podzespołów firmy Agromarket. Jest to zazwyczaj wymiana barterowa, polegająca na dostarczaniu wspomnianych kół, a jednocześnie odbiorze gotowego sprzętu celem dalszej odsprzedaży, co dla obu stron stanowi dobre rozwiązanie, gdyż nie absorbuje budżetu.

W jaki sposób rozwija się Państwa biznes w zakresie opon rolniczych? Czy nadal koncentruje się głównie na marce Alliance?

....

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.