[ATR] Technika części zamienne

Agroland - Specjalizacja i dalszy rozwój

Data publikacji:

Rynek części zamiennych nieustannie się zmienia. Z jednej strony, aby sprostać coraz większej wydajności maszyn i urządzeń rolniczych, a także rosnącym wymaganiom klientów, oferowane produkty muszą być coraz bardziej wytrzymałe i lepsze jakościowo. Z drugiej zaś rośnie rola serwisu i fachowego doradztwa, na co konsekwentnie stawia warszawska firma Agroland.

Ewolucja rynku komponentów i części zamiennych do maszyn rolniczych to zjawisko szczególnie zauważalne w ostatnich latach. – Rynek, na którym działamy, staje się stopniowo coraz bardziej konkurencyjny. Jest to dla firm takich jak nasza sporym wyzwaniem, ale również i ogromną szansą. Dzisiaj to, że wszystko jest dostępne na drugi dzień, już nikogo nie zachwyca i standardem stają się wymagania klientów ostatecznych, by sklep z częściami miał na półce bardzo szeroki asortyment. Oczywiście na bardzo nietypowe produkty rolnik będzie czekał, ale według moich obserwacji szybko przyzwyczaja się do sklepu, który ma „najszerszą półkę”. Dlatego też z przyjemnością obserwuję w ostatnich kilku latach dynamiczny rozwój klientów, którzy chętnie towarują się w szeroki asortyment – zauważa. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.