[ATR] Technika opryskiwacze

Agrola - Truskawki i maliny dobrze chronione

Data publikacji:

Oferowane przez firmę Agrola innowacyjne maszyny są wysoko oceniane przez użytkowników zarówno opryskiwaczy sadowniczych i polowych, jak i opryskiwaczy umożliwiających skuteczną ochronę roślin w tunelach.

W przypadku uprawy truskawek na stołach w tunelach efektywnym rozwiązaniem okazuje się opryskiwacz zaczepiany Agrola Aeris T, ze zbiornikiem o pojemności 1000 l i belką sterowaną elektrohydraulicznie, z pomocniczym strumieniem powietrza (PSP) o szerokości 5,7-6,7 m. Szerokość robocza belki wynosi 6 rzędów, a rozstaw dyfuzorów jest regulowany ręcznie w zależności od potrzeb. Jeśli chodzi o pomocniczy strumień powietrza, to jest on wytwarzany przez wentylator promieniowy obustronnego ciągu napędzany poprzez przekładnię 2-biegową - maksymalna wydajność powietrza to 11 tys.. .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 19/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.