Aktualności

AgroCzas wybił po raz szósty

Data publikacji:

Firma AGROAS wróciła do cyklicznej organizacji swojej imprezy pod nazwą AgroCzas. Dziś i jutro (5-6 czerwca) otworzyła swoje podwoje dla klientów, partnerów, przedstawicieli świata nauki i biznesu. AgroCzas stanowi platformę wiedzy i wymiany doświadczenia, pozwala prezentować i poznać nowe technologie dostępne na rynku maszyn i produktów rolnych.

Firma AGROAS z Nowej Wsi Małej powstała w 1992 r. Dziś jest jednym z liderów rynku branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi. Działalność firmy obejmuje sprzedaż maszyn nowych i używanych, serwis i sprzedaż części zamiennych, do tego produktów rolnych takich jak materiał siewny, nawozy oraz środki ochrony roślin. Swoim zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Obsługuje ponad 5 tys. klientów, do których zaliczają się rolnicy indywidualni oraz gospodarstwa wielkoobszarowe, spółdzielnie rolnicze i spółki działające w sektorze rolnym.

Osobną gałęzią działalności firmy AGROAS jest zarządzanie gospodarstwami o łącznej powierzchni ponad 3500 ha. Prowadzona jest produkcja roślinna, głównie: pszenicy, kukurydzy, rzepaku oraz jęczmienia, dodatkowo szeroko pojęte działania badawczo-rozwojowe mające na celu udoskonalanie procesu produkcji zarówno zabiegów chemicznych, jak również samej techniki upraw gleby z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu nawożenia oraz ochrony roślin. Dobra to zatem okazja, aby zapoznać się z prezentacją upraw jęczmienia, kukurydzy, pszenicy i rzepaku na poletkach demonstracyjnych oraz z najnowszymi technologiami upraw.

 

Tegoroczna edycja stoi pod znakiem zabawy w stylu Oktoberfest – rzecz jasna na spotkaniu AgroCzas są też oczywiście konkursy z nagrodami, pokazy polowe (sprzęt marek Claas i Horsch), strefa gastronomiczna oraz muzyka i tańce na żywo. Imprezę można uznać za bardzo udaną.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.