[ATR] Technika

Agro-Tom - Pług debiutant

Data publikacji:

W grupie ostatnio wprowadzonych nowości przez firmę Agro-Tom znajdują się pługi obracalne z hydraulicznym zabezpieczeniem korpusów, o których producent przekonuje, iż nie trafią w próżnię, a niebawem dołączą do najbardziej chodliwych produktów wielkopolskiego przedsiębiorstwa.

Ciężkie pługi obracalne z serii DS. oferowane są z trzema, czterema lub pięcioma korpusami zapewniającymi szerokość orki od 120-150 cm (pług 3-skibowy, zapotrzebowanie mocy 70-110 KM) do 200-250 cm (5 skibowy, 200-250 KM). Zapychaniu się zapobiega 80-centymetrowy prześwit pod ramą, a zwłaszcza duży rozstaw korpusów, wynoszący 100 cm, dzięki czemu pługi sprawdzają się także na wysokich ścierniskach i polach z większą ilością resztek roślinnych (mocno wyprofilowane, duże odkładnie), np. w orce kukurydzy na ziarno i kiszonkę. Maszyny dostępne są w dwóch wersjach – z zabezpieczeniem opartym na kołkach (DSK) lub hydraulicznym (DSH). Pługi obracalne firmy Agro-Tom mają w standardzie szerokie koło podporowe zapewniające stabilne prowadzenie pługa, w planach jest doposażenie tych maszyn w koło podporowo-transportowe i siłownik prostowania ramy podczas obrotu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.