Technika

Agro-Tom - Brona GTH XL

Data publikacji:

Walczymy jakością, a nie ceną - tak brzmi motto działającej od roku 2005 firmy Agro-Tom, specjalizującej się głównie w produkcji sprzętu uprawowego, a także do siewu i nawożenia mineralnego. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, a także certyfikaty przyznawane w ostatnich latach maszynom tego wielkopolskiego przedsiębiorstwa. Jedną ze świeżo nagrodzonych jest ciężki agregat talerzowy GTH XL z siewnikiem do poplonów i nawozów, który na tegorocznych targach Polagra Premiery w Poznaniu otrzymał złoty medal.

Brona GTH XL to jedna z wielu propozycji w bogatej ofercie uprawo-siewnej firmy Agro-Tom, obejmującej oprócz maszyn talerzowych również kultywatory, agregaty przedsiewne z zębami, pługi, głębosze, wały, a także siewniki rzędowe zawieszane i nabudowane, a nawet zestawy do siewu bezpośredniego. Ciężki agregat nie jest też jedynym nagrodzonym produktem wielkopolskiej firmy, która w poprzednich latach zasłużyła m.in. na miano Przedsiębiorstwa Fair Play, została nominowana w konkursie Jakość Roku 2016 czy zaliczona w poczet Liderów Nowych Technologii.

Dobrze wyposażony

Przeznaczony do podorywek oraz do uprawy i doprawiania roli ciężki zaczepiany agregat talerzowy GTH XL został skonstruowany głównie z myślą o pracy w najcięższych warunkach, które wymagają od sprzętu najwyższej jakości i trwałości. Składana hydraulicznie maszyna o szerokości roboczej 4; 4,5; 5 oraz 6 m, jest wyposażona w dwie oddalone od siebie o 102 cm równoległe belki, z talerzami o średnicy 620 mm, w liczbie 8 na metr szerokości roboczej, zamocowanymi na gumowych amortyzatorach. Zależnie od szerokości składany hydraulicznie agregat waży 5; 5,5; 6,5 lub 8 t oraz wymaga mocy 140-180; 160-200; 200-250 i 250-320 KM. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.