Aktualności

Agro-Tech Junoszyn to firma z dobrym CV

Data publikacji:

Człowiek pracuje nie tylko dla firmy, w której jest zatrudniony, ale również na własny rachunek, budując swój wizerunek i postrzeganie w branży. To wydaje się oczywiste stwierdzenie z powodzeniem wcielił w życie Roland Szymczak, przez wiele lat szefujący serwisowi firmy Agromix z Rojęczyna, który w 2016 r. poszedł „na swoje”. Założona przez niego firma Agro-Tech Junoszyn szybko zyskała dużą rozpoznawalność na rynku, przejmując przedstawicielstwa kilku renomowanych producentów sprzętu dedykowanego głównie do gospodarstw specjalizujących się w produkcji zwierzęcej.

Firma Agro-Tech Junoszyn to przedsięwzięcie, w które zaangażowana jest cała nasza rodzina. Była to decyzja obarczona olbrzymim ryzykiem, tym bardziej, że poprzednią pracę miałem na tyle dobrze poukładaną, że wystarczało tylko spijać przysłowiową śmietankę. Zaczynaliśmy w dość siermiężnych warunkach, ale to nas nie deprymowało, a dopingowało do dalszej pracy - przekonuje Roland Szymczak, właściciel firmy...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.