[ATR] Aktualności

Agro Show - zmiana terminu

Data publikacji:

W dniu 25 października 2017 roku Rada Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła decyzję o zmianie terminu przyszłorocznej wrześniowej Wystawy AGRO SHOW i rezygnacji z organizacji wydarzenia w poniedziałek. Ta decyzja została podjęta po latach dyskusji wewnątrz Izby i wielu prośbach ze strony wystawców. Uważamy, że będzie to zmiana zdecydowanie na lepsze.

Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Czyli w nadchodzącym roku będą to dni 20-23 września (czwartek-niedziela), a nie 21-24 września (piątek-poniedziałek).

Czwartek stanie się specjalnym „dniem profesjonalisty”. Dzień ten dedykowany będzie przede wszystkim szeroko rozumianemu biznesowi, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie. Z pewnością właśnie czwartek będzie odtąd najlepszym dniem na poznanie ofert i nowości oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Oczywiście wstęp na wystawę tego dnia będzie wolny, podobnie jak na wszystkie pozostałe dni wystawy.

Piątek pozostanie „dniem dla szkół” - tu w pierwszej kolejności zapraszamy uczniów, studentów i nauczycieli przedmiotów i kierunków związanych z rolnictwem, w szczególności z mechanizacją rolnictwa. Wśród głównych atrakcji znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody Mechanik na Medal” i „Mechanik na Medal”.

Sobota i niedziela to będą tradycyjnie „dni dla wszystkich zwiedzających”, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z ofertami wystawców, porównać je i efektywnie spędzić czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.