[ATR] Aktualności

Agro Show – pierwszy dzień w Bednarach

Data publikacji:

Prognozy pogody zapowiadające opady deszczu nie zniechęciły wielu miłośników techniki rolniczej do odwiedzenia wystawy Agro Show w Bednarach, której dziś rozpoczęła się już dziewiętnasta edycja.

Dla każdego coś interesującego – tak pokrótce można zilustrować ofertę przygotowaną przez czołowe firmy z tego sektora. Szczególnie intensywnie przekonywali o tym przedstawiciele firm Kuhn Maszyny Rolnicze, Interhandler czy John Deere, którzy przy tej okazji zorganizowali okolicznościowe konferencje prasowe – już niebawem szerzej o prezentowanych podczas nich nowościach technicznych i rozwiązaniach z zakresu techniki rolniczej. Już pierwszy dzień pokazuje, że dużym zainteresowaniem cieszą się stoiska firm, które wprowadzają duże zmiany w swoich sieciach sprzedaży – np. AGCO (sposób dystrybucji) czy Korbanek (oferta asortymentowa).

Dziś odbyły się także m.in. finały konkursów „Mechanik na medal 2017” i „Młody mechanik na medal 2017”, zakończone uroczystym wręczeniem nagród ich laureatom.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.