[ATR] Aktualności agromasz

Agro-Masz - Nowe hale otwarte

Data publikacji:

Założona w 2006 r. i kierowana nadal przez Pawła Nowaka firma Agro-Masz ze Strzelec Małych koło Radomska w Łódzkiem konsekwentnie stawia na rozwój potencjału produkcyjnego. Podczas specjalnej uroczystości 10 października – wzięli w niej udział około 180 przedstawicieli partnerów handlowych, klientów i mediów - oficjalnie swoje podwoje otworzył nowy budynek biurowy i kolejna hala produkcyjna o powierzchni 4,2 tys. m².

W wybudowanej kosztem 5,6 mln zł nowej hali montowane będą największe agregaty, pługi i siewniki. Według producenta produkcja powinna tam zostać uruchomiona już na początku 2019 r. Hala uzbrojona jest w nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzą m.in. centrum obróbcze Mazak oraz poziome centra wielozadaniowe Okuma i Myiano. Okazałą inwestycję uzupełnia nowoczesny budynek biurowy (3-kondygnacyjny) połączony z częścią montażową nowej hali (więcej w atr 21).
To jednak nie koniec inwestycji. Na rok 2019 Agro-Masz planuje budowę hali magazynowej oraz hali, w której znajdzie się dział obróbki cieplnej, gdzie prowadzone będzie utwardzanie elementów roboczych maszyn węglikiem spiekanym.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.