[ATR] Aktualności Agro-Land

Agro-Land - Do dyspozycji w każdym aspekcie

Data publikacji:

Tradycyjnie już w ostatnim tygodniu czerwca firma Agro-Land z Kujaw zaprosiła swoich klientów na Dni Otwarte - w tym roku odbyła się już siódma edycja tego interesującego, dwudniowego spotkania.

Pierwszy dzień tradycyjnie miał formę bankietu, na który zostali zaproszeni najważniejsi klienci, dilerzy marki Mzuri oraz przedstawiciele firm współpracujących ze spółką Agro-Land. Goście mieli okazję uczestniczyć w bogatym programie artystycznym (prowadzonym przez znanego aktora Artura Barcisia), który obejmował pokazy tańca latynoamerykańskiego oraz występ Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Zestawy pokazowe

Z kolei każdy, kto drugiego dnia skorzystał z zaproszenia firmy Agro-Land, nie mógł być rozczarowany - zarówno ze względu na udaną zabawę, jak i wysoki poziom merytoryczny spotkania, obejmujący również prezentacje maszyn. Pierwszy zestaw stworzył ciągnik Claas Arion 450 z agregatem Mzuri Pro-Til 4T Select, wyposażonym w sekcje Xzact do precyzyjnego siewu kukurydzy, soi, słonecznika oraz facelii. Agregat o szerokości roboczej 4 m posiada 3400 l zbiornik podzielony w proporcji 40:60. W zależności od potrzeb gospodarstwa można nim wysiewać rośliny w rozstawie 36,3 cm lub wyłączając co drugą sekcję wysiewającą, w szerokim rozstawie 72,6 cm. Dodatkowo pokazano również agregat Mzuri Pro-Til 6T Select (+ Claas Axion 830) o szerokości roboczej 6 m, który również można wyposażyć w sekcje Xzact - do siewu w rozstawach 35,3 i 70,6 cm.

Trzy wersje finansowania

Poza tym przedstawiciele firmy Agro-Land przedstawili ofertę finansowania fabrycznego Mzuri Finance obejmującą trzy opcje: pożyczkę brutto rozłożoną na raty - 34, 33 i 33% (druga i trzecia - raty półroczne), pożyczkę brutto na okres 7 lat, przy wpłacie 10% wartości maszyny (raty półroczne) oraz pożyczkę na 7 równych rat dedykowaną dla maszyn Rezult. Możliwość skorzystania z finansowania fabrycznego stanowi kolejny element obok ubezpieczeń, serwisu, usług rolniczych, części zamiennych, którymi dysponuje Agro-Land Group.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.