Technika

AgriTruck Bogata oferta części

Data publikacji:

Sklep internetowy AgriTruck z Raciborza oferuje bogaty asortyment części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych.

Oferta obejmuje przede wszystkim części do takich ciągników rolniczych jak: C-330, C-360, Zetor - różne modele, MF-3 i MF-4, MTZ, T-25 oraz innych najbardziej popularnych traktorów w naszych gospodarstwach. AgriTruck oferuje również części do przyczep rolniczych, różnego rodzaju narzędzia, akcesoria oraz ogumienie. Firma posiada również w świetnej cenie pasy transportowe oraz zawiesia pasowe produkowane przez firmę Hills z Raciborza.
Hills to firma stosunkowa nowa na naszym rynku, ale z roku na rok zdobywa wielu znaczących klientów w dziedzinie zabezpieczenia ładunku w Polsce, jak i Europie.

– Już od kilku lat tkamy, farbujemy i szyjemy pasy transportowe najwyższej światowej jakości. A dzięki zamknięciu całego procesu produkcji na miejscu jesteśmy w stanie dostarczyć towar szybko i po atrakcyjnej cenie – mówi Sławomir Rybiński z firmy AgriTruck. – Hills to produkty bezpieczne, z certyfikatem TÜV, dlatego też zapraszamy wszystkich do kontaktu z firmą AgriTruck, która uczestniczy w sprzedaży produktów marki Hills – dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.