[ATR] Gospodarka i rolnictwo DLGagritechnica

Agritechnica 2019: Globalne rolnictwo - lokalna odpowiedzialność

Data publikacji:

"Globalne rolnictwo - lokalna odpowiedzialność" - tymi słowami ujęty został motyw przewodni nadchodzących targów Agritechnica 2019, które odbędą się w dniach 10-16 listopada 2019r. na największych terenach targowych na świecie - w Hanowerze. Organizatorem targów jest DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft - Niemieckie Towarzystwo Rolne).

Agritechnica uważana jest za wyjątkowy rodzaj imprezy z branży urządzeń rolniczych. Raz na dwa lata wszystkie globalnie działające firmy, zajmujące się maszynami rolniczymi i sprzętem, mają okazję bezpośrednio się zaprezentować. Agritechnica oferuje najbardziej wszechstronny program targowy - w wydarzeniu uczestniczy około 2800 wystawców, w tym 60% spoza Niemiec. W zeszłym roku Agritechnica przyciągnęła 457 000 odwiedzających, bijąc tym samym swój dotyczasowy rekord.

Źródło: DLG

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.