Technika

Agritechnica 2019 - Alliance Tire Europe - opony 398 MPT do ciężarówek rolniczych

Data publikacji:

Wykorzystywane w rolnictwie czy leśnictwie ciężarówki wymagają odpowiednich opon, które przy obniżonym ciśnieniu pozwalają poruszać się w terenie, a jednocześnie przy wyższym ciśnieniu umożliwiają jazdę po drogach z prędkością powyżej 65 km/h.

Wprowadzona przez firmę Alliance opona 398 MPT nie wymaga teraz zmiany ciśnienia, gdyż pozwala na szybką jazdę po drogach przy obniżonym ciśnieniu, a łącznie z odpowiednim wzorem bieżnika gwarantuje również doskonałą przyczepność i mniejsze ugniatanie podłoża na polu. Umożliwia to konstrukcja ze stalowym opasaniem i stalowym korpusem, która zapewnia przy zmniejszonym ciśnieniu niskie nagrzewanie się i większe bezpieczeństwo przy wysokich prędkościach, a jednocześnie elastyczne dostosowanie do terenu. Dzięki oponom Alliance 398 MPT, bardziej ekonomiczny od ciągnikowego transport ciężarowy może znaleźć szersze zastosowanie w rolnictwie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.