[ATR] Nowości Fliegl budowlane

Agritechnica 2017 - Fliegl Agrartechnik Büffel

Data publikacji:

Fliegl to specjalista w produkcji sprzętu transportowego. Podczas Agritechniki 2017 przedstawiciele niemieckiej firmy odbiorą dwa srebrne medale.

Pierwszy z nich został przyznany za przyczepę przeładowczą Büffel. Nie jest to jednak urządzenie przypominające inne konstrukcje.
Nazewnictwo w przypadku nowej konstrukcji Fliegl nie jest proste. Przyczepa przeładowcza, platforma załadunkowa, przenośnik do zielonki - każda nazwa trafia w punkt. Büffel jest to bowiem jednoosiowa przyczepa do zielonek umożliwiająca ich zbiór i transport na przyczepę objętościową. Nową konstrukcję Fliegl wyposażono w podbieracz, rotor oraz pośredni zasobnik, z którego materiał trafia na przenośnik taśmowy. Ma w sobie zatem coś z przyczepy zbierającej, prasy, a do tego możliwość rozładunku. Jest to maszyna, która w trakcie pracy nigdy nie jest bezczynna. W pierwszej fazie materiał jest pobierany i cięty, a następnie podawany do pośredniego zbiornika. Z tego miejsca przygotowana zielonka trafia na przyczepę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.