[ATR] Nowości agritechnica 2017

Agritechnica 2017 - Farmdok - automatyzacja za pomocą smartfona

Data publikacji:

Farmdok to oprogramowanie rolnicze zaprojektowane przez niemieckich informatyków i specjalistów w dziedzinie rolnictwa.

Z jednej strony można rzec, że jest już całkiem spora grupa rozwiązań komputerowych, jak i tych dostępnych na urządzenia mobilne, które opracowano z myślą o rolnikach. Z drugiej jednak Farmdok daje możliwość mobilnej i automatycznej dokumentacji podczas przeprowadzania konkretnych zabiegów. Wystarczy do tego smartfon. Dane zebrane za pomocą urządzenia przenośnego dostępne są również w serwisie internetowym Farmdok. Umożliwia on gruntowną analizę danych przy wykorzystaniu kilku specjalnych algorytmów Farmdoka, jak TaskPrediction czy WorkCognition.
Dzięki Farmdok rolnik może zaoszczędzić czas i w naprawdę wygodny sposób zarejestrować większośc zdarzeń na polu. Łatwy w obsłudze system nie wymaga dodatkowego sprzętu. Program można pobrać z serwisu Google Play dla urządzeń z systemem Android lub z Apple Store dla urządzeń z systemem iOS.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.