[ATR] Nowości Amazoneagritechnica 2017

Agritechnica 2017 - DKE-Data - Agrirouter

Data publikacji:
agritechnica logo

Mimo iż innowacja o nazwie agrirouter została zgłoszona przez firmę DKE-Data GmbH & Co. KG, to projekt ten ma wielu autorów i wszyscy oni mogą podpisać się pod sukcesem firmy DKE-Data.

Agrirouter to internetowa platforma, która ma ułatwiać wymianę danych między maszynami, a ich oprogramowaniem. To, co jest szczególnie istotne w tym przypadku to możliwość wymiany danych między urządzeniami oferowanymi przez różnych producentów. Dzięki temu zarówno rolnicy, jak i inne instytucje posiadające we własnym parku maszynowym maszyny różnych firm będą mogli skorzystać z agriroutera. Aby skorzystać z innowacji DKE-Data, będzie trzeba założyć konto w serwisie. Konieczne będzie również doposażenie własnych maszyn w skrzynki telemetryczne. Agrirouter ma być dostępny od wiosny 2018 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.