[ATR] Nowości agritechnica 2017

Agritechnica 2017 - Claas Cemos

Data publikacji:

Maszyny rolnicze są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Sterowanie zarówno pojazdami, jak i urządzeniami dołączanymi odbywa się często za pomocą komputerów i terminali.

Jednak ich obsługa nie zawsze jest łatwa, szczególnie dla niewprawionego operatora. Specjaliści Claas postanowili zmienić taki stan rzeczy. Ich odpowiedzią jest Cemos - interaktywny system, który oferuje przyjazne dla użytkownika menu oraz intuicyjną obsługę. System ten prowadzi operatora przez szereg bądź co bądź skomplikowanych ustawień, używając jednak codziennego języka.
Cemos uwzględnia zarówno ustawienia wprowadzone przez operatora, jak i ustawienia zalecane przez producenta. Co więcej, system nieustannie pracuje nad optymalizacją aktualnych ustawień ciągnika i urządzenia. W tym, po sprawdzeniu różnych opcji, sugeruje operatorowi, co mógłby zmienić. Operator może zaakceptować lub odrzucić sugestie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.