Agritechnica 2017 - Amazone SmartService

Data publikacji:
praca przy maszynie

Nie wszystkie innowacje dotyczą nowych maszyn czy urządzeń. Są też takie, które wspomagają szereg procesów związanych z prowadzeniem parku maszynowego.

Często jest tak, że są one nie mniej innowacyjne. Dobrym przykładem jest tutaj SmartService 4.0, czyli system opracowany przez Amazone, a nagrodzony przez jury targów Agritechnica 2017.
SmartService to rozwiązanie, które poprzez usługi serwisowe ma przyspieszać proces uczenia, szkolenia czy też przeprowadzania konkretnych napraw czy zabiegów konserwacyjnych. Oprzyrządowanie wchodzące w skład SmartService może obejmować specjalistyczne okulary umożliwiające transmisję danych. Można również skorzystać z tabletu czy smartfona. Usługa Amazone polega np. na połączeniu cyfrowym z mechanikami z serwisu Amazone, którzy w czasie rzeczywistym ułatwią przeprowadzenie skomplikowanej naprawy czy przeglądu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.