[ATR] Nowości agritechnica 2017

Agritechnica 2017 - Amazone/Rometron - SwingStop pro

Data publikacji:

Drugi srebrny medal przyznano Amazone za rozwiązanie o nazwie SwingStop pro.

 Należy jednak zaznaczyć, że system ten powstał przy współpracy z firmą Rometron, która również może cieszyć się z tego wyróżnienia.
SwingStop pro to system, który zmniejsza poziome wychylenia belki polowej przód-tył oraz aktywnie przeciwdziała negatywnym skutkom takich wahnięć. Owo aktywne przeciwdziałanie obejmuje zmniejszanie bądź zwiększanie dawki wypryskiwanej cieczy w zależności od wychylenia belki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu czujników przyspieszenia, specjalnego oprogramowania oraz nowych rozpylaczy o specjalnej modulacji częstotliwości szerokości impulsu (PWFM). System w czasie rzeczywistym, podczas pracy wylicza względną prędkość każdego rozpylacza i zestawia ją z prędkością jazdy opryskiwacza. Bazując na tych wyliczeniach, zmienia aktualną dawkę oprysku, sprawiając, że słowo „precyzyjny” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.