Technika

Agrihandler nowym dostawcą produktów Caffini

Data publikacji:

Włoska firma Caffini z siedzibą w prowincji Verona to przede wszystkim renomowany dostawca - produkowanych od 1924 r. - opryskiwaczy przeznaczonych do stosowania w sadach i winnicach. Produkty marki Caffini trafiły właśnie do oferty firmy Agrihandler.

    Agrihandler nowym dostawcą produktów Caffini

Największą grupę opryskiwaczy z oferty maszyn Caffini stanowią rzecz jasna opryskiwacze sadownicze: zawieszane, zaczepiane, wielorzędowe, pneumatyczne, z elektrostatyką i odzyskiwaniem cieczy. Każda z nich dostępna jest z szerokim wyborem opcji, dzięki czemu może spełnić wymagania wszystkich operatorów w sektorze sadowniczym.

Opryskiwacze zawieszane Caffini reprezentują gamę profesjonalnych opryskiwaczy, zaprojektowanych dla przeprowadzenia szybkich i nieskomplikowanych zabiegów realizowanych zarówno na polu, jak i w szklarni. Modele tego typu mogą być wyposażone w system rękawów powietrznych Air Wings, który zmniejsza znoszenie nawet o 75% w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem. Wszystkie opryskiwacze zawieszane mogą być sterowane za pośrednictwem technologii Isobus.

Z kolei modele zaczepiane to opryskiwacze solidne i łatwe w obsłudze. Paleta maszyn tego typu obejmuje modele o pojemności od 2200 do 5500 l, z belkami roboczymi o szerokości od 12 do 36 m. Rzecz jasna, opryskiwacze zaczepiane Caffini mają możliwość doposażenia w szereg opcji dodatkowych, w tym technologię Isobus.

Wisienką na torcie są zaś oczywiście opryskiwacze samojezdne, które stanowią dobre rozwiązanie do zabiegów fitosanitarnych zarówno w przypadku upraw wysokich, takich jak rzepak, kukurydza, słonecznik, jak i upraw warzyw. Opryskiwacze samojezdne Caffini wyposażone są w zbiorniki o pojemności do 5000 l oraz belki o maksymalnej szerokości 36 m. Każdą maszynę samojezdną można dostosować w dostępną na życzenie technologię Isobus i Autopilot.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.