[ATR] Aktualności AgrihandlerJCBAmazone

Agrihandler - nowy stary gracz

Data publikacji:
Agrihandler

Od 1 maja rozpoczęła działalność operacyjną firma Agrihandler - spółka siostra wyłącznego dystrybutora JCB w Polsce, firmy Interhandler. Agrihandler nie jest nowym podmiotem na rynku rolniczym. 30 lat temu, w 1989 roku, zawiązała się spółka Agrohandler, z której, po zmianie nazwy, powstał Interhandler. Agrohandler w przeszłości był m.in. importerem marek Case IH, Kverneland, czy JCB.

Nowa spółka Agrihandler będzie zajmować się sprzedażą i serwisem, jako autoryzowany diler i importer Amazone, Schuitemaker, Veenhuis, Vervaet i JCB. Agrihandler będzie prowadził sprzedaż bezpośrednią marek JCB i Amazone (jako diler) wyłącznie w trzech regionach: w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim i dolnośląskim. 

W pozostałej części Polski obsługa rynku w zakresie sprzedaży i usług serwisowych marki JCB, realizowana jest niezmiennie za pośrednictwem sieci dilerskiej Interhandler.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.