Aktualności

Agri Parts Global napędza polskie gospodarstwa 

Data publikacji:

Firma Agri Parts Global specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości produktów, stanowiących atrakcyjną alternatywę cenową dla powszechnie znanych producentów wałów z Włoch i Niemiec. Głównym celem firmy jest nie tylko zapewnienie korzystnej ceny i doskonałej jakości, lecz przede wszystkim niezawodność dostaw. 

    Agri Parts Global napędza polskie gospodarstwa 


Sprawnie działający dział logistyczny oraz wysokie stany magazynowe umożliwiają dostarczenie wałów przegubowo-teleskopowych oraz ich komponentów już nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Pełną gamę produktów Agri Parts Global można zobaczyć podczas targów Agro Show w Bednarach.
Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy APG do prowadzonej działalności udało się szybko zdobyć zaufanie licznych klientów, a osiągnięcie tak solidnych fundamentów na polskim rynku pozwoliło na ekspansję także na rynki zachodnie, w tym Niemcy, Wielką Brytanię, Hiszpanię oraz Francję.

– Producenci mogą kontynuować swoją produkcję bez opóźnień, a rolnicy oraz użytkownicy indywidualni zyskują pewność, że mogą liczyć na nasze produkty dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebują – mówi Radosław Tołczyk, Brand manager marki Agri Parts Global.

Wytrzymałe wały napędowe - współpraca z rolnikami

Misją APG jest dostarczanie klientom komponentów, które znacząco podnoszą efektywność i trwałość maszyn rolniczych. Wały wytwarzane przez APG zapewniają precyzyjne i płynne działanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Potwierdzeniem tego są przeprowadzane liczne testy produktów w największych polskich gospodarstwach. Taki proces pozwala dodatkowo zdobyć wartościowe opinie od użytkowników oraz dokładnie dopracować detale. 

Oto przykład…

W wielu przypadkach wały APG stają w obliczu zadania napędzania wysoce wydajnych pras, których moment obrotowy przekracza 2000 Nm. Taka sytuacja miała miejsce w gospodarstwie rolnika i popularnego twórcy na YouTube - Pawła Sneli. Ekstremalne temperatury na zewnątrz, wysoka intensywność i szybkie tempo pracy doprowadziły do osiągnięcia przez wał krytycznej temperatury. Pojawił się więc problem. Firma APG zadziałała jednak błyskawicznie, już następnego dnia pojawiła się na miejscu i szybko dokonano identyfikacji przyczyny problemu. Dalej, rozpoczęły się prace nad nową serią wałów, przeznaczoną specjalnie do pras o znacznym zapotrzebowaniu na moc. Elementy konstrukcyjne zostały zoptymalizowane właśnie w tym kierunku. Testy polowe, bliski kontakt z klientami są kluczami do sukcesu firmy. Sugestie i opinie użytkowników co do wartości produktu pozwalają bowiem na skuteczne rozwijanie kolejnych linii produktowych oraz podnoszenie ich jakości.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.