Technika

Agremo - Pod znakiem jakości

Data publikacji:

Marka Agremo od lat ma swoje stałe miejsce wśród uznanych dostawców rozwiązań w zakresie magazynowania zbóż i innych materiałów sypkich. Firma dostarcza kompletne technologie przyjęcia, czyszczenia, suszenia, magazynowania i ekspedycji surowców. Któż nie zna solidnych silosów z lejem zsypowym na konstrukcji wsporczej w kolorze niebieskim, co od dawna jest charakterystycznym znakiem rozpoznawczym urządzeń tego typu produkowanych przez Agremo?

Początki przedsiębiorstwa sięgają 1988 r., kiedy założona w Brzegu firma Agremo zajęła się na rynku lokalnym branżą budowlaną oraz remontami silosów, suszarni i urządzeń towarzyszących. Działalność w tym drugim zakresie pozwoliła z bliska przyjrzeć się i dobrze poznać silne i słabe strony poszczególnych rozwiązań stosowanych w oferowanych na rynku urządzeniach. Dlatego też, gdy firma rozpoczęła produkcję sprzętu do pozbiorowej obróbki ziarna, zebrane wcześniej doświadczenie zaowocowało zaprojektowaniem urządzeń wolnych od wielu wad spotykanych w innych produktach tego typu.
Agremo od lat stawia na wysoką jakość i trwałość oferowanych produktów - również montaż i obsługa klienta stoją na najwyższym poziomie. Szybko dostrzegli to klienci, którzy z uznaniem zaczęli wypowiadać się o urządzeniach ze Skarbimierza, a niektóre firmy konkurencyjne  niejednokrotnie podejmowały próby naśladowania i kopiowania rozwiązań czy stosowania takiej samej kolorystyki, jak Agremo.
Klienci jednak łatwo rozróżniają oryginał od nieudolnych kopii. Dowodów na potwierdzenie tej tezy należy szukać w licznych realizacjach w Polsce, Niemczech, Austrii, Rumunii, Francji, Szwecji, Norwegii, Rosji, Kazachstanie, na Litwie czy Łotwie. Niejednokrotnie klienci wracają do Agremo, decydując się na długofalową współpracę i wspólną realizację kolejnych inwestycji.

Teraźniejszość i przyszłość

Obecnie Agremo działa na polu magazynowania zbóż, oferując kosze przyjęciowe, czyszczalnie, suszarnie, silosy z lejem zsypowym oraz płaskodenne i różnego rodzaju przenośniki i osprzęt technologiczny. Dostarcza technologie mieszalni pasz, a także rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych.
Jubileusz 30-lecia działalności znaczony jest nie tylko przebudowaną strona internetową czy nowym, odświeżonym logo, które już pojawia się na produktach Agremo, ale przede wszystkim rozwojem asortymentu i rozbudową potencjału produkcyjnego. Na rynek wprowadzony jest właśnie nowy typoszereg energooszczędnych, cichych suszarni o dużych wydajnościach, a Agremo zakupiło również kolejne tereny inwestycyjne pod rozbudowę fabryki. Firma spokojnie realizuje swoje cele, co pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Dla klientów oznacza to możliwość współpracy z solidnym partnerem, jakim jest firma Agremo ze Skarbimierza Osiedle.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.