[ATR] Technika agremo

Agremo - Oszczędne suszenie dzięki SU PRO-E

Data publikacji:

Uniwersalne suszarnie typu SU PRO-E firmy Agremo sprawdzą się zarówno w dużych gospodarstwach rolnych, jak i w zbożowych bazach magazynowych. Ich cechą charakterystyczną jest niewielkie zapotrzebowanie na energię cieplną, przy jednoczesnym ograniczeniu hałasu i emisji pyłów do otoczenia.

Suszarnie firmy Agremo mają w całości ocieploną i modułową kolumnę, co umożliwia jej dalszą rozbudowę. Wysoką efektywność energetyczną suszarni zapewnia system rekuperacji części wcześniej ogrzanego powietrza (odzysk ciepła). Proces suszenia realizowany jest w całości automatycznie.
W podstawowej ofercie znajduje się 7 modeli (opalane gazem płynnym lub ziemnym), o pojemności zasypowej od 40,7 do 135 m³ i ładowności od 30,5 do 101,25 t (przy gęstości materiału 0,75 t/m³) oraz zainstalowanej maksymalnej mocy cieplnej od 1630 do 6500 kW i elektrycznej od 35. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.