Aktualności

Agrarada - Części przez Internet 

Data publikacji:

Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy oferujący oryginalne części zamienne do produktów spod znaków Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo czy Vaia.

Johan Kruijthoff, współwłaściciel firmy Agrarada i jednocześnie holenderskiego przedsiębiorstwa rolniczego Novifarm, wie z własnego doświadczenia, jak ważna w rolnictwie jest możliwość szybkiego zamówienia i otrzymania części. Ponadto, zamawianie towarów online staje się obecnie coraz bardziej powszechne. Dlatego też dolnośląska firma zainwestowała znaczne środki w system internetowy powiązany z magazynem części zamiennych, który jest dostępny przez całą dobę.
Sklep internetowy firmy Agrarada umożliwia łatwe zamawianie pozycji - zarówno online, jak i telefoniczne, a także zapewnia podgląd aktualnej ilości części w magazynie oraz krótkie terminy dostaw w całej Europie.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.