Aktualności

AGCO - W pełnej gotowości

Data publikacji:

Gdy przed kilkunastoma miesiącami koncern AGCO podjął decyzję o tworzeniu na terenie Polski własnych struktur sprzedażowych produktów marki Fendt i Massey Ferguson, spowodowało to niemałe zamieszanie na rynku techniki rolniczej.

    kobieta

Pierwotne plany zakładały zamknięcie pierwszego etapu reorganizacji wewnętrznych struktur AGCO oraz sieci dilerskich do końca 2017 r. Proces ten jest kontynuowany i w najbliższych miesiącach zostanie ukończony, o czym w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem mówi Maja Działoszyńska, członek zarządu spółki AGCO, odpowiedzialna za rozwój sieci dilerskiej AGCO w Polsce.

Na jakim etapie znajduje się obecnie tworzenie nowych struktur spółki AGCO, odpowiadającej od 1 stycznia 2018 r. na naszym rynku za dystrybucję maszyn Fendt i Massey Ferguson?
Podejmując decyzję o zmianach w Polsce, koncern AGCO postawił przede wszystkim na rozwinięcie posiadanych struktur. Wcześniej mieliśmy do dyspozycji 19 osób w organizacji AGCO, uwzględniając m.in. obsługę marek Valtra, Challenger jak i pion obsługi serwisowej. Obecnie nasz zespół składa się z 60 osób - profesjonalistów z branży rolniczej z odpowiednią wiedzą i motywacją. Jesteśmy w stanie dostarczyć informacje na temat produktów, wsparcie techniczne, szkolenia, zarówno dla naszych dilerów, jak i naszych klientów końcowych - mamy kierowników regionów obsługujących dilerów, specjalistów produktowych, serwisantów, kierowników regionalnych odpowiedzialnych za sprzedaż części zamiennych, grupę marketingową, dział finansów. Nasza strategia jest realizowana sukcesywnie i systematycznie. Mówiąc o markach, jesteśmy na rynku zewnętrznym postrzegani jako konkurenci. Ale jeśli chodzi o AGCO, jesteśmy wielkim teamem, który ze sobą współpracuje. Z mojej pozycji patrząc, bardzo się z tego cieszę. I mogę zapewnić, że tę współpracę nadal będziemy rozwijać.
W pełni przygotowany do wyznaczonych zadań jest nasz zespół oraz pion zarządzający, czyli osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie AGCO w Polsce w poszczególnych. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.