Aktualności

AGCO na czele na dużych rynkach

Data publikacji:

Ogólnie rzecz biorąc, wielkość rynku w 23 krajach europejskich, które wymieniliśmy, spadła do 161 225 ciągników rolniczych w 2022 r. - o prawie 10% mniej niż w roku poprzednim. Tylko 7 krajów może wykazać dodatni bilans na rok 2022.

Wśród nich dwoma największymi zwycięzcami są Serbia i Łotwa, z których każdy odnotuje wzrost o ponad 30%. Z kolei w 16 krajach bilans jest gorszy niż w roku poprzednim. Dotyczy to również trzech największych rynków zbytu, choć Francja tylko umiarkowanie odbiegła od wyniku z poprzedniego roku z wynikiem -1,4%. Patrząc na samą Francję, Niemcy i Włochy, to właśnie tam najwięcej ciągników dostarczyła Grupa AGCO. Indywidualna marka John Deere zajmuje w tym rankingu drugie miejsce. Grupa CNH Industrial ma trzecią najwyższą liczbę rejestracji na trzech największych europejskich rynkach ciągników. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.