[ATR] Aktualności AGCOMassey Ferguson

AGCO/Massey Ferguson - inwestują w Beauvais

Data publikacji:
beauvais

Zakład koncernu AGCO w Beauvais w rejonie Pikardii, niecałe 100 km na północ od Paryża, to centrum kompetencyjne w zakresie prac rozwojowych i produkcji dla marki Massey Ferguson oraz największy producent i eksporter techniki rolniczej we Francji. Wraz z nabyciem w bezpośrednim sąsiedztwie terenu o powierzchni 8 ha, w tym 30 tys. m² powierzchni zabudowanej, AGCO kładzie podwaliny pod dalszy rozwój firmy Massey Ferguson, oparty na nowym pięcioletnim programie MF Growing Together 5 (MF GT5).

O tym znaczącym wydarzeniu i programie mówił Thierry Lhotte, wiceprezes i dyrektor zarządzający firmy Massey Ferguson na Europę i Bliski Wschód, podczas wystąpienia skierowanego do załogi zakładu. – Ten zakup to pierwszy istotny krok w ramach naszej strategii MF Growing Together 5, którą zaprezentowaliśmy na tegorocznych targach SIMA w Paryżu i która jest chyba najbardziej ambitnym i głębokim planem transformacji w historii naszej marki, wzmacniającym jej siłę i pozycję. Dokonamy przeobrażeń, aby wciąż dostarczać wysokiej jakości technikę rolniczą o najlepszym stosunku ceny do jakości, zapewniającą klientom szybki zwrot inwestycji, a jednocześnie wzrost i rozwój samej marce i jej dilerom  – wyjaśniał wiceprezes Thierry Lhotte.

Więcej przeczytasz w nr 17/18 atr express - aktualności techniki rolniczej. 
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę.

SS
fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.