[ATR] Technika

Aero Agri - Z dalekiej Malezji

Data publikacji:

Gdzie zaopatrzyć się w siatki rolnicze czy folie do sianokiszonki? Oferta rynkowa w tym zakresie jest naprawdę szeroka, a wśród dostępnych propozycji warto bliżej przyjrzeć się asortymentowi oferowanemu przez działającą od 2016 r. firmę Aero Agri z Ostaszewa w woj. kujawsko-pomorskim.

Firma Aero Agri w poszukiwaniu produktów wysokiej jakości trafiła aż do… Malezji. – Tam właśnie znaleźliśmy wykonawcę, który produkuje według naszych receptur, z surowców najwyższej jakości. Dobrym tego przykładem jest dostępna w trzech kolorach - białym, zielonym i czarnym - nasza nowa folia Agri Wrap, o długości od 1500 do 1800 m i grubości 20 μm, produkowana w technologii „Blow” z metalocenów LLDPE. Mimo tego, że rolka folii jest lżejsza, zachowuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Agri Wrap jest bardzo elastyczna i rozciągliwa, przez co doskonale kryje baloty. Tyle, jeśli. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.