Technika

Adraf - Solidne przenośniki

Data publikacji:

W ofercie firmy Adraf znajdują się m.in. cenione na rynku polskim przenośniki ślimakowe. Urządzenia zwane potocznie „żmijką” służą m.in. do rozładunku i załadunku ziarna, podawania gotowej paszy z mieszalnika, a także podawania rozdrobnionej paszy z własnego śrutownika lub gniotownika.

Asortyment przenośników obejmuje urządzenia o długości od 4 do 12 m oraz średnicy 100 i 140 mm (w przygotowaniu produkty o średnicy 200 mm). Dostępne są wersje z czerpnią P01 i koszem zasypowym P02 przystosowane do pracy pod kątem 45° oraz przenośniki pionowe z koszem P03/0 i P03/1 (również z podajnikiem pomocniczym) służące do zasypywania silosów i zbiorników. Urządzenia firmy Adraf wykonane są z rur bezszwowych (odcinki o długości 2 m) i spiral ślimaka walcowanych na zimno. Przenośniki o średnicy 140 mm posiadają wewnętrzne wsporniki ślimaka z tuleją obniżające poziom hałasu i uniemożliwiające obcieranie podczas pracy. Pozwala to w istotny sposób wydłużyć żywotność przenośników. Na życzenie urządzenia te można wyposażyć w podpory lub wózki jezdne z windami lub rozdzielacze wielodrogowe, które znacznie ułatwiają realizowanie zadań w gospodarstwie.


GA
fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.